Kom i kontakt med oss

Kontor Gällivare

Oljevägen 15
982 38 Gällivare

Kontor Luleå

Gårdsvägen 13A
973 47 Luleå

Kontor Jokkmokk

Forsnäsvägen 5
962 31 Jokkmokk

Allmänna frågor

Centrala funktioner

Chef Affärs- och verksamhetsstöd

Fredrik Westberg

073 085 05 62 fredrik@tnbygg.se

Kalkylator

Olle Kemppainen

076-779 00 41 olle.kemppainen@tnbygg.se

Gällivare/Jokkmokk

Projektchef/Delägare Gällivare/Jokkmokk

Therese Nilsson-Alldén

070-211 51 03 therese@tnbygg.se

Projektchef/Delägare Industri & Anläggning Malmfälten

Andreas Nilsson

076-779 16 88 andreas@tnbygg.se

Platschef/Delägare

Mathias Nilsson

076-779 39 52 mathias@tnbygg.se

Platschef

Marcus Nilsson

076-776 00 41 marcus.nilsson@tnbygg.se

Projektledare/Arbetsledare

Mikael Nilsson

076-779 16 89 mikael@tnbygg.se

Projektledare/Arbetsledare

Andreas Nordanvidd

076-782 10 14 andreas.nordanvidd@tnbygg.se

Projektledare/Arbetsledare

Joel Fors

076-779 16 77 joel.fors@tnbygg.se

Samordnare Målning, Mattläggning och Plattsättning

Paul Hug

070-6496816 paul.hug@tnbygg.se

Luleå

Projektchef

Thomas Norman

070-225 79 59 thomas.norman@tnbygg.se

Projektledare

Daniel Wonkavaara

070-347 21 97 daniel.wonkavaara@tnbygg.se