Kontakta oss

TN Bygg & Fastighet AB

Telefon: 0970-104 50
E-post: info@tnbygg.se

Kontaktpersoner

Tommy Nilsson - VD
070-604 51 03 / tommy@tnbygg.se

Tommy Nilsson 2 - Arbetsledare
070-633 81 79 / tommy2@tnbygg.se

Mikael Nilsson - Arbetsledare
076-779 16 89 / Mikael@tnbygg.se

Jonas Palo - Projektchef
076-779 16 80 / Jonas@tnbygg.se

Fredrik Westberg - CAD / Projektering
073-085 05 62 / Fredrik.westberg@tnbygg.se

Andreas Nilsson - Arbetsledare
076-779 16 88 / andreas@tnbygg.se

Marina Kangas - Administration/personal/fakturor
0970-10450 / marina@tnbygg.se

Här finns vi

Oljevägen 15, 98238 Gällivare.

Kontakta oss!

Hör av dig till oss för att diskutera ditt projekt!

Eftersom vi har många förfrågningar och beställningar kontinuerligt rekommenderar vi er att ta kontakt i god tid så vi har möjlighet att boka in jobbet inom er önskade tidsram.

TN Bygg & Fastighet AB

Oljevägen 15, 98238 Gällivare.
Sweden

Kontakta oss

Telefon: 0970-104 50
E-post: info@tnbygg.se

Get connected!